Televizorius eSTAR LEDTV22R1T2 LED TV 22"/56cm
Ekrano įstrižainė: 22" (colių) / 56 cm
Ekrano skiriamoji geba: 1920 x 1080
Ekrano technologija: LED HD 1080i
TV funkcijos: DVB-T2/T/S2/C ir Analoginės TV imtuvas
PVR - įrašymo funkcija
Teletekstas
Garsas: 2 x 5W su garso efektų sistema
Prievadai: 1 x USB, 1 x HDMI, 1 x AV, 1 x Y/PB/PR, 1 x RCA, 1 x SCART, 1 x Common Interface (CI)
Galima naudoti ir nuo 12 V (automobilyje)
Prekės kodas
eSLEDTV22R1T2
Prekė yra parduotuvėje.
Pristatymas 1–2 d.d.
Atsiimk nemokamai
mūsų parduotuvėje Kaune
Atsiimk per 2 val.
mūsų parduotuvėje Kaune
Greitas pristatymas
visoje Lietuvoje
Technikos taisykla
servisas Kaune
PVR - įrašymo funkcija
Teletekstas
Papildomai
Barkodas 5292215221027
Gamintojas Estar
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Televizorius eSTAR LEDTV22R1T2 LED TV 22"/56cm