Televizorius Philips 46PFL5606H/58
Tipas LED Full HD
Įstrižainė 117 cm
Skiriamoji geba 1920 x 1080
Vaizdo apdorojimo sistema Digital Pixel Plus HD
Kontrastas 500000:1
Ryškumas 500 cd/m2
Dažnis 50 Hz
Reakcijos laikas 2 ms
TV imtuvas DVB-T/C (MPEG4)
Garso sistema Incredible Surround
Garsiakalbiai 2 x 10W (RMS)
Jungtys HDMI, AV, SCART, USB, RJ45/LAN, CI, DLNA, Ausinių
Prekės kodas
Ph46PFL5606H/58
Prekė yra parduotuvėje.
Pristatymas 1–2 d.d.
Atsiimk nemokamai
mūsų parduotuvėje Kaune
Atsiimk per 2 val.
mūsų parduotuvėje Kaune
Greitas pristatymas
visoje Lietuvoje
Technikos taisykla
servisas Kaune
Tipas LED Full HD
Įstrižainė 117 cm
Skiriamoji geba 1920 x 1080
Kontrastas 500000:1
Ryškumas 500 cd/m2
Dažnis 50 Hz
Reakcijos laikas 2 ms
TV imtuvas DVB-T/C (MPEG4)
Garsiakalbiai 2 x 10W (RMS)
Papildomai
Gamintojas Philips
Tipas LED LCD
Ekrano įstrižainė 46" (117 cm)
Ekrano raiška FULL HD (1920x1080)
Skleistinės dažnis 100 Hz