Nanotechnologinė šluostė automobilio priekiniui stiklui, 15ml

Nanotechnologinė šluostė automobilio priekiniui stiklui, 15ml
2,90 €
Pristatymas 1-2 d.d.
Yra sandėlyje
SKU
La692473

Atsiimk nemokamai

mūsų parduotuvėje Kaune

Atsiimk per 2 val.

mūsų parduotuvėje Kaune

Greitas pristatymas

visoje Lietuvoje

Technikos taisykla

servisas Kaune

Nanotechnologijos danga automobilių stiklams. Priemonė sukuria nematomą, vandenį atstumiantį ir lengvai valomą ilgalaikį apsauginį sluoksnį, kuris pagerina matomumą lyjant. Vabzdžiai ir kiti nešvarumai lengvai nuplaunami su vandeniu. Važiuojant didesniu nei 65 km/h greičiu, valytuvai tampa beveik nereikalingi. Vienos šluostės užtenka padengti iki 1,8 m².

Naudojimas:
Automobilio stiklas turi būti švarus ir sausas. Su pakuotėje esančia šluoste tolygiai tepkite stiklą apie 2 minutes. Po 5-10 minučių švariai nublizginkite stiklą. Jeigu norite greičiau nublizginti, galite naudoti švarią blizginimo šluostę.

Dėmesio!
Nenaudokite nanotechnologinės šluostės esant tiesioginiams saulės spinduliams. Galima naudoti ne žemesnėje nei +5°C laipsnių temperatūroje. Panaudojus šluostę, 2-3 valandas saugoti, kad ant paviršiaus nepatektų vandens ar lietaus lašų. Danga visiškai susiformuoja per 24 valandas.

Sudėtis: Šluostė, nanotechnologijos danga.

Privalumai:
• Apsauginė NANO danga
• Vanduo nesilaiko ant stiklo
• Geresnis matomumas
• Greitesnė reakcija
• Saugesnis kelyje
Write Your Own Review
Jūsų atsiliepimas apie:Nanotechnologinė šluostė automobilio priekiniui stiklui, 15ml
Jūsų vertinimas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje.