Nanodanga automobilio kėbului 60 ml

Nanodanga automobilio kėbului 60 ml
22,99 €
SKU
La356911

Prekė gamintojo / tiekėjo sandėlyje.
Pristatymas 1–3 d.d.

Atsiimk nemokamai

mūsų parduotuvėje Kaune

Atsiimk per 2 val.

mūsų parduotuvėje Kaune

Greitas pristatymas

visoje Lietuvoje

Technikos taisykla

servisas Kaune

Ši priemonė yra skirta automobilio/motociklo/laivo kėbulo dažų apsaugai, siekiant sumažinti ne tik dažų dėvėjimąsi, bet ir transporto priemonės priežiūros išlaidas. NANO Danga suformuoja itin stiprų apsauginį sluoksnį, neleidžiantį ant paviršiaus kauptis nešvarumams, tepalams, vandeniui ir pan.

Priemonė ypatingai rekomenduojama automobilio dažams, turintiems lako sluoksnį. Priemonė atspari įvairioms oro sąlygoms, korozijai, rūgštims, vandeniui ir tirpikliams. Dėka specialiai parinktų, nanotechnologijomis paremtų ingredientų, NANO danga prailgina dažų gyvavimo laikotarpį, sumažėja priežiūros kaštai ir Jūsų transporto priemonė reikalaus kur kas mažiau pastangų jos priežiūrai.

NANO dangos suteikiami privalumai:
• Ilga nanodangos efektyvumo trukmė (apie metus);
• Dažai tampa atsparesni plovimo procedūroms, karštiems garams;
• Padengtas paviršius tampa labai lengvai valomu;
• Padengto paviršiaus apsauga nuo nešvarumų, korozijos;
• Priemonė nepakeičia natūralios spalvos, padengto paviršiaus išvaizdos;
• Kur kas lengviau valomi vabzdžiai vasarą;
• Padengto paviršiaus plovimas-valymas reikalauja mažiau valymo priemonių;
• Paviršiaus impregnacijos kokybė prilygsta kokybiškiausiems šiuo metu apskritai pasaulyje siūlomoms priemonėms;
• Priemonę itin lengva naudoti ir prižiūrėti;
• Visiškai nekenksmingas žmogaus sveikatai, aplinkai, gamtai;

Panaudojimo sritys:

Visų tipų dažytos autotransporto priemonės.

Produkto efektyvumas:

Padengus produktą nanodanga, apsauginis sluoksnis išsilaiko efektyvus priklausomai nuo aplinkos atšiaurumo sąlygų ir poveikio stiprumo padengtam paviršiui, pvz. dėvisi priklausomai nuo fizinės trinties, aplinkos atšiaurumo. Ypatingai efektyvumą mažina rūgštiniai lietūs.

Naudojimui reikalingos sąlygos:

Padengiant dažytą transporto priemonės paviršių, šis turi būti sausas ir švarus. Dengiant paviršius negali sušlapti. Temperatūra turi būti aukštesnė nei 5 laipsniai šilumos (+5°C). Negalima dengti šlapio paviršiaus, taip pat nanodanga nesiformuoja, kai temperatūra dengimo metu yra mažesnė nei 5 laipsniai šilumos (+5°C).

Produkto išeiga:

10 ml/m2.

Siūlomos talpos:

60/60 ml.
Papildomai
Barkodas 6312355356911
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas apie:Nanodanga automobilio kėbului 60 ml
Jūsų vertinimas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje. Kainos nurodytos su PVM. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės.