Dūmų detektorius Otio autonominis. 9V baterija. baltas

Gaisro atveju sutaupykite brangaus laiko. Šis dūmų detektorius veikia pagal standartą EN 14604 ir turi NF sertifikatą. Paprastas montavimas ir be elektros jungties, gaisro atveju skleidžia galingą garsinį įspėjimą.

8,99 €
SKU
Ot200346
Prekė yra parduotuvėje.
Pristatymas 1-2 d.d.

Atsiimk nemokamai

mūsų parduotuvėje Kaune

Atsiimk per 2 val.

mūsų parduotuvėje Kaune

Greitas pristatymas

visoje Lietuvoje

Technikos taisykla

servisas Kaune

Autonominis dūmųjutiklis

Šis dūmų detektorius, neradioaktyvus fotoelektrinis detektorius, reaguoja į visų tipų dūmus ir įspėja jus įmontuotu 85 dB garsiniu signalu. Šiam atskiram detektoriaus modeliui nereikia laidų, jį galima naudoti parduotuvėje, name ar bute. Skirtas montuoti prie lubų.
Vienas jutiklis gali apimti apie 60m2. Yra testavimo mygtukas ir išsikrovusio akumuliatoriaus įspėjamoji lemputė. Nebrangus ir gali padėti išvengti nelaimės.

Nepakeičiamas dūmų detektorius
Dūmų detektorius išgelbėjo tūkstančius gyvybių visame pasaulyje – ir atminkite, kad gaisrai kyla ir Ispanijoje!
Daugumą aukų sukelia ne gaisras, o dūmai. Greitai besivystantis anglies monoksidas nuodija miegančius gyventojus ir palieka juos be sąmonės. Liūdnas rezultatas, gaisrui išplitus, keleiviai nepabunda. Jie apsinuodijo dūmais ir mirtinai sudegina.
Dėl apsinuodijimo anglies monoksidu pranešama apie daug aukų net ir nedideliuose gaisruose. Dūmų detektorius galėjo to išvengti, nes galinga sirena įsijungia, kai tik pajunta menkiausius dūmus.
Nedvejok! Įsigykite dūmų detektorių šiandien!
Dūmų detektorius pristatomas su išsamiu vartotojo vadovu jūsų kalba.
Keletas mirtinų gaisrų, kurių būtų buvę galima išvengti naudojant dūmų detektorių, pavyzdžiai:
Kažkas užmiega priešais židinį, kibirkštis padega kilimą, ugnis plinta ir jo miegas tampa sąmonės netekimu.
Svetainėje paliekama uždegta žvakė ir užsidega staltiesė, o žmonės miega savo lovose, nežinodami apie pavojų. Jie niekada neatsibunda!
Deganti cigaretė, palikta ant peleninės krašto, padega kai kuriuos ant stalo gulinčius popierius. Ugnis persimeta į užuolaidas, o anglies monoksidas apnuodija miegamajame miegančius vaikus, o tėvai apačioje žiūri televizorių. Kai jie atranda gaisrą, jau per vėlu.
- Viskas priklauso nuo jūsų saugumo!

 

Papildomai
Barkodas 3415545200346
Gamintojas kiti
Write Your Own Review
Jūsų atsiliepimas apie:Dūmų detektorius Otio autonominis. 9V baterija. baltas
Jūsų vertinimas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje. Kainos nurodytos su PVM. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti. Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės.