Emphaser, ESP-RS25, 2x2,5mm² pintas kolonėlių laidas, OFC

Emphaser, ESP-RS25, 2x2,5mm² pintas kolonėlių laidas, OFC
2,49 €
Pristatymas 1-2 d.d.
Yra sandėlyje
SKU
Ac203926

Atsiimk nemokamai

mūsų parduotuvėje Kaune

Atsiimk per 2 val.

mūsų parduotuvėje Kaune

Greitas pristatymas

visoje Lietuvoje

Technikos taisykla

servisas Kaune

Emphaser, ESP-RS25 pintas akustinis kolonėlių laidas, 2 x 2,5 mm²

EMPHASER ESP-RS25 - aukščiausios kokybės garsiakalbio laidas, 2 x 5,5 mm2, laidai pagaminti iš gryno, be deguonies OFC vario, garsiakalbių laidas automobiliams ir nameliams ant ratų, juodas/raudonas, 100 metrų ant plastikinio ritinio

• Išgrynintas (bedeguonis) varis (OFC) su tamsia PVC izoliacija
• Skirtas komponentinėms bei koaksialinėms garso sistemoms jungiamoms prie magnetolos
• Tinka ir butinėm kolonėlėm

Tobulas garsas taip pat yra tinkamo garsiakalbio kabelio klausimas. Naujas aukščiausios kokybės garsiakalbių laidas ESP-RS25, kurį gamina automobilių garso specialistas EMPHASER, užtikrina puikų garsą automobilyje ar mobiliajame name: 1,5 mm2 kabelio laidai susideda iš labai grynų, be deguonies OFC varinių gijų ir yra susukti kartu, kad būtų užtikrintas didelis atsparumas trukdžiams ir optimalus signalo perdavimas.
EMPHASER garsiakalbio laidas gali būti klojamas lanksčiai ir yra ypač patvarus dėl patvaraus apvalkalo. Kabelio galai yra laisvi, todėl juos galima surinkti ir prijungti atskirai.
Laidininkai turi juodą arba raudoną/juodą išorinį apvalkalą, kad būtų galima atpažinti kairįjį arba dešinįjį kanalą – taigi teisingą poliškumą galima matyti bet kuriuo metu klojant.

Kaina 1 metro. Ritėje 100 m
Papildomai
Gamintojas Acr
Write Your Own Review
Jūsų atsiliepimas apie:Emphaser, ESP-RS25, 2x2,5mm² pintas kolonėlių laidas, OFC
Jūsų vertinimas
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai, skirti svetainės funkcionalumui gerinti. Plačiau apie tai galite rasti mūsų privatumo politikoje.